Jelqing - všetko o technike cvičení na zväčšenie penisu (foto, video)

Jelqing je súbor cvičení pre penis, ktoré zväčšujú jeho dĺžku a hrúbku, zlepšujú potenciu, zvyšujú svalový tonus, vytrvalosť v posteli. Hlavnou výhodou je, že cvičenie je možné vykonávať doma, bez predchádzajúcej konzultácie s lekárom. Hlavným princípom účinku je aktivácia pohybu krvi v mäkkých tkanivách, čo vedie k zvýšeniu veľkosti.

V tomto článku sa dozviete, ako správne vykonávať techniku jelqing, ako rýchlo čakať na výsledky a môžete si pozrieť aj fotografie pred a po.

Príprava na jelqing

Aby boli cvičenia efektívne, postupujte podľa týchto tipov na správnu prípravu:

veľká veľkosť penisu
 1. Osprchujte sa, dodržujte štandardné hygienické postupy.
 2. Pokožka musí byť pripravená, správne zahriata na aktívny pohyb krvi. K tomu stačí pár minút stáť pod horúcou sprchou.
 3. Oblasť slabín dôkladne osušte čistým, čerstvo vyžehleným, teplým uterákom.
 4. Ľahnite si na posteľ a úplne sa uvoľnite (na cvičenie si treba vyhradiť voľný čas, kedy vás nebude nič rozptyľovať).
 5. Naneste dostatočné množstvo lubrikantu na pohlavné orgány (použite bežný lubrikant bez príchute na vodnej alebo silikónovej báze).
 6. Urobte si ľahkú zahrievaciu masáž v akejkoľvek forme, ktorá pripraví penis na intenzívnu expozíciu. Dostaňte sa do stavu blízkeho erekcii.

Ako to urobiť správne

Hlavným pravidlom je pravidelnosť. Technika by sa mala vykonávať každý deň, raz alebo dvakrát denne. Počas toho by nemali byť žiadne bolestivé pocity, iba príjemný pocit tepla vstupujúceho do orgánu. Ak cítite bolesť, znížte intenzitu expozície.

ako správne vykonávať cviky

Počas vykonávania techniky sledujte svoj dych. Malo by byť ploché a rovnomerné. V prvých minútach by ste sa nemali priviesť k orgazmu. Postupne zvyšujte trvanie cvičení.

Možné možnosti technológie

Tu sú najobľúbenejšie techniky, ktoré vám pomôžu zvýšiť váš penis.

"Mokrá" metóda

Pri tomto cvičení by ste mali dosiahnuť erekciu asi 50 percent. Ak sa cítite veľmi vzrušený, počkajte niekoľko minút a až potom pokračujte v procese. Naneste lubrikant do dlaní a po celej dĺžke penisu.

Zložte prsty do krúžku a pevne ich obtočte okolo mužského tela v blízkosti základne. Potom stlačte prsty a začnite ich silou ťahať smerom k hlave. Ak ste unavení, vymeňte ruku. Ako cvičenie postupuje, lubrikant môže vyschnúť, v takom prípade ho budete musieť pridať. Je dôležité vykonávať techniku v rovnakom rytme, rýchlo meniť ruky. Prvý týždeň urobte 200 ťahov každý deň, čo vám zaberie asi 10 minút. Do konca mesiaca sa počet pohybov môže zvýšiť na 600 a čas gymnastiky môže byť až 20 minút.

jelqing krok za krokom

Wet jelqing je skvelá voľba pre začiatočníkov. Vďaka prítomnosti mazania sú pohyby viac kĺzavé, takže tréning nespôsobuje nepohodlie.

Metóda spätného uchopenia

metóda uchopenia chrbta

V tomto prípade dlaň zakryje váš penis zhora a zároveň vytvorí tesný prstenec. Dôležité: niektorí muži si myslia, že pri tomto prístupe musíte robiť pohyby od hlavy po slabiny. Toto je omyl. Musíte sa tiež presunúť zo základne na vrchol. S týmto prístupom sa zvyšuje pohyb krvi, posilňuje sa základ. Techniku je možné kombinovať s klasickou technikou.

Suchá technika

Jediný rozdiel od mokrej metódy je, že nepoužívate mazanie, to znamená, že všetky pohyby sa vykonávajú na suchej pokožke. Výhodou je, že vám ruka neskĺzne v tej najnevhodnejšej chvíli, čiže vaše pohyby budú presnejšie a intenzívnejšie.

suchý jelqing na zväčšenie penisu

Táto technika sa však neodporúča pre nepripravených mužov. Pri neopatrnom pohybe sú možné mikrotraumy, ktoré nemajú najlepší vplyv na potenciu. Je lepšie začať hýbať s mazaním a až po niekoľkých týždňoch vyskúšať suchý jelq.

Technika strečingu

Technika je vhodná pre tých, ktorí chcú predĺžiť dĺžku svojho reprodukčného orgánu. Na jeho vykonanie budete musieť použiť dve ruky naraz. Prvý tvorí prstenec prstov a pevne sa obopína okolo základnej oblasti. Druhý robí ťahové pohyby smerom k hornej časti. Po niekoľkých pohyboch je možné ruky vymeniť.

Existuje aj niekoľko trikov na strečing:

 1. Neprivádzajte penis do erekcie, ale jednoducho ho začnite jemne naťahovať do vodorovnej polohy a stláčajte ho na vrchu;
 2. V vzrušenom stave potiahnite orgán najprv nadol a potom v rôznych smeroch, z času na čas sa úplne uvoľnite.

Dôležité: Pri použití metódy strečingu sa neodporúča aplikovať lubrikant, pretože to znižuje účinok.

Čo použiť ako lubrikant

V počiatočnej fáze tréningu sa odporúča použiť lubrikant, ktorý zabezpečí sklz, zabráni bolesti a podporí lepšiu erekciu. Tu je niekoľko vhodných možností:

gél na zväčšenie penisu
 1. Jelqing je najúčinnejší v kombinácii s gélmi na zväčšenie penisu.
 2. Výrobky z vazelíny. Môže to byť nielen obyčajná vazelína, ale aj lacný detský krém. Odporúča sa tiež použiť heparínovú masť, ktorá zmierňuje opuchy a podporuje rýchle hojenie prípadných mikropoškodení. Nevýhodou je nadmerný obsah tuku takýchto mazív, čo nemusí mať najlepší vplyv na hygienu, navyše produkty zanechávajú na bielizni stopy.
 3. Špecializovaná vodalubrikanty. Používajte známe značky. Väčšina výrobcov vyrába produkty bez vôní, s hydratačnými a upokojujúcimi zložkami, ako je výťažok z harmančeka. Výhody - bezpečnosť, možnosť použitia na citlivú pokožku, absencia stôp na posteľnej bielizni a spodnej bielizni. Nevýhodou vodného produktu je, že rýchlo schne (budete ho musieť z času na čas pridať, aby skĺzol).
 4. Silikónové lubrikanty.Vo väčšine prípadov sa používajú na análny sex, ale dokonale sa hodia aj na jelqing. Na rozdiel od vody majú hustejšiu textúru, dlho nevysychajú a sú rovnomerne rozložené. Nevýhodou je, že sa zle zmývajú, pri nepresnom používaní môžu zanechať stopy na tkanine.

Čo by sa nemalo používať? Jednoznačnenie- improvizované prostriedky (slnečnicový olej, sprchové gély, rôzne kozmetické prípravky). Takéto možnosti ľahko spôsobujú alergickú reakciu, podráždenie a tiež neprinášajú efektívny výsledok. Majiteľom citlivej pokožky sa kvôli alergiám neodporúča používať vonné a ochutené lubrikanty – sú dobré na pohlavný styk, ale na masáž prakticky nepoužiteľné.

Pred použitím produktu otestujte jeho vhodnosť, naneste na malú oblasť pokožky a počkajte niekoľko hodín. Ak nedôjde k nežiadúcej reakcii, lubrikant môžete pokojne použiť aj na intímne miesta.

Kontraindikácie

Jelqing je účinná technika, ale jej aplikácia má svoje obmedzenia. Patria sem nasledujúce položky:

Kontraindikácie pre zväčšenie penisu
 1. Otvorené poranenia a poranenia penisu, nedávne operácie v dutine brušnej a na panvových orgánoch. V takejto situácii by ste mali počkať na úplné uzdravenie.
 2. Prostatitída v akútnom štádiu, uretritída, cystitída, iné patológie zápalovej povahy, ktoré sú sprevádzané bolesťou, výtokom, problémami s návštevou toalety. To bude vyžadovať antibiotickú liečbu.
 3. Cievne ochorenia, ich sklon ku krehkosti a lámavosti, závažné ochorenia krvi, kedy pri najmenšom poranení môže dôjsť ku krvácaniu.
 4. Precitlivenosť na rôzne lubrikanty (v tejto situácii je vhodná iba technika suchého jelq).
 5. Závažné porušenia potencie. Pri úplnej impotencii nebudete môcť priviesť penis k erekcii, technika bude zbytočná.
 6. Súčasné použitie vákuovej pumpy alebo extendra v ten istý deň. Je potrebné striedať techniky a pravidelne odpočívať, aby sa obnovili svalové vlákna.

Výsledky pred a po tréningu (foto)

Táto technika poskytuje úžasné výsledky, ak sú dodržané všetky pravidlá. Mesiac po pravidelnom tréningu si všimnete nasledovné:

 1. Obnovenie prietoku krvi v panvových orgánoch, čo priaznivo ovplyvní potenciu. Nebudete mať problémy s erekciou, pri súloži sa stanete odolnejšími, budete vedieť partnera neustále prekvapovať.
 2. Prevencia stagnujúcich procesov v prostatickej žľaze. To platí najmä pre mužov s chronickou prostatitídou. Pri pravidelnej gymnastike si všimnete, že choroba vás prestala obťažovať.
 3. Nárast hrúbky penisu asi o jeden centimeter, ako aj zväčšenie dĺžky orgánu o 3-5 cm. Presné hodnoty závisia od počiatočných parametrov, individuálnych špecifík vášho tela, a pravidelnosť tréningu.
 4. Zvýšenie citlivosti oblasti hlavy v dôsledku plného pohybu krvi. Vďaka tomu sú pocity počas sexu oveľa jasnejšie a príjemnejšie.
 5. Zlepšenie vzhľadu penisu, vyhladenie jeho tvaru a zvýšenie elasticity pokožky pomocou lubrikantov a krémov s hydratačnými zložkami.

Foto výsledkov cvičenia- pred a po:

výsledok zväčšenia penisu pred a po