Môže sóda zväčšiť veľkosť penisu

Zväčšenie penisu pomocou sódy bikarbóny je jednou z metód, ktoré muži používajú na zosilnenie a predĺženie svojej dôstojnosti. Lekári a pacienti reagujú na použitie tejto metódy odlišne. Je to možné a ako zväčšiť penis sódou bikarbónou?

Výhody používania sódy bikarbóny

Pokiaľ ide o zväčšenie penisu, je sóda užitočná v tom, že normalizuje krvný obeh v genitálnej oblasti. Koniec koncov, parametre penisu počas obdobia vzrušenia priamo závisia od objemu plnenia kavernóznych telies krvou. Produkt zo sódy vám umožňuje zvýšiť prietok krvi do reprodukčného orgánu.

Sóda bikarbóna má navyše tieto pozitívne účinky:

 1. Zabraňuje nárastu nadváhy.
 2. Urýchľuje hojenie tkanív.
 3. Zmierňuje pálenie záhy.
 4. Normalizuje metabolizmus látok.

Vďaka tomuto komplexnému účinku je sóda schopná vyriešiť niekoľko problémov naraz. Nie nadarmo sa používa na liečbu mnohých chorôb tela.

pomocou sódy bikarbóny zväčšiť penis

Pred použitím metódy je nevyhnutné vykonať test citlivosti.

Ako správne používať sódu na zväčšenie penisu?

Zväčšenie penisu pomocou sódy doma sa vykonáva rôznymi spôsobmi. Každý z nich stojí za zváženie podrobnejšie.

Perorálny príjem

Zväčšenie penisu pomocou sódy sa tiež vykonáva pomocou drogy dovnútra. Na to sa pripraví roztok z pol čajovej lyžičky produktu a pohára mlieka. Výsledný produkt sa užíva každý deň po dobu jedného mesiaca.

Roztok sódy pomáha nielen zvyšovať mužskú dôstojnosť, ale aj čistiť telo, predchádzať tvorbe zhubných nádorov, normalizovať metabolizmus a znižovať nadváhu.

Očistenie

Črevá sú najdôležitejším tráviacim orgánom. S problémami v jeho činnosti je narušený prísun krvi do genitálií. Preto sa verí, že čistením čriev možno dosiahnuť lepšie výsledky pri zväčšení penisu.

Na čistenie sa mikroklyzéry vyrábajú z roztoku sódy. Pripravuje sa takto: veľká lyžica hydrogenuhličitanu sodného sa naleje s litrom teplej vody, predtým prevarenej. Dajte klystír raz denne. Kurz terapie je 30 dní.

Lúhové kúpele

Ďalším spôsobom, ako si zväčšiť penis sódou bikarbónou, je urobiť si zásadité kúpele. Za týmto účelom rozpustite 500 g produktu sódy v 3 litroch vody a potom pridajte do kúpeľa. Teplota vody by mala byť pre telo príjemná. Odporúča sa kúpať sa nie viac ako pol hodiny a po dokončení použiť kontrastnú sprchu.

Kúpele so sódou bikarbónou prispievajú k tomu, aby bola vaša mužnosť hrubšia a dlhšia. Táto metóda vám navyše umožňuje zabrániť výskytu zápalu prostaty a pohlavných orgánov, zbaviť telo škodlivých látok.

kúpele so sódou na zväčšenie penisu

Po kúpeli musíte urobiť kontrastnú sprchu, aby ste obnovili normálny krvný obeh.

Môžete si pripraviť aj koncentrované kúpele, do ktorých si stačí sadnúť. V takom prípade bude obsah sódy na zväčšenie mužského orgánu vyšší, takže je dôležité, aby nedošlo k poškodeniu kože penisu. V opačnom prípade dôjde k nepríjemnému pocitu pálenia.

Komprimuje

Dobrou voľbou na zväčšenie penisu pomocou sódy je použitie obkladov. Za týmto účelom zmiešajte 10 veľkých lyžíc produktu s litrom horúcej vody. Potom zoberú prúžok z nejakej prírodnej látky, ponoria ju do roztoku a omotajú okolo penisu.

Odporúča sa vykonať procedúru 3 krát denne. Vďaka nej sa rýchlo zvyšuje prietok krvi, čo vedie k predĺženiu a zhrubnutiu mužského pohlavného orgánu.

Masáže

Zväčšenie penisu pomocou sódy bikarbóny sa vykonáva pomocou masáže. Procedúra zvyšuje krvný obeh, normalizuje metabolické procesy. To všetko má priaznivý vplyv na zlepšenie dimenzií mužnosti.

Masáž sa vykonáva nasledovne:

 1. Predtým je pokožka penisu zahriata. K tomu môžete použiť uterák namočený v horúcej vode.
 2. Ruky trochu namočte a posypte ich malým množstvom sódy bikarbóny.
 3. Masírujte reprodukčný orgán ľahkými pohybmi, pohybujúcimi sa od základne po frenum.
 4. Po ukončení procedúry sa produkt sódy umyje teplou vodou.

Masáž sa odporúča večer pred spaním. Po ukončení procedúry by ste si mali chvíľu ľahnúť, nechať telo relaxovať. Frekvencia masáže je 2 krát týždenne.

Vydrhnite

Na zväčšenie penisu je pripravený špeciálny peeling so sódou. Za týmto účelom sa vyrába zmes vody a jedla v pomere 1: 1. Výsledkom by mala byť kaša. Na zvýšenie účinku sa do tejto hmoty pridá malá lyžica tekutého medu a niekoľko kvapiek éterického oleja, ktorý stimuluje krvný obeh.

Voda v tomto recepte môže byť úplne nahradená rastlinnými olejmi. Ale jednoducho nepoužívajte slnečnicový produkt. Vďaka nim bude možné okrem zväčšenia penisu zlepšiť stav pokožky, urýchliť hojenie tkanív a zabrániť rozvoju zápalu.

Ak chcete zväčšiť penis, musíte na jeho povrch naniesť peeling s tenkou rovnomernou vrstvou a trieť ho krúživými pohybmi. Procedúra sa odporúča vykonávať najviac 3 krát týždenne.

Kontraindikácie

Nie je možné, aby všetci muži zväčšili penis pomocou sódy. Existujú určité kontraindikácie pre jeho použitie.

Produkt zo sódy je zakázané používať ako externý prostriedok v nasledujúcich prípadoch:

 1. Prítomnosť lézií na koži penisu.
 2. Individuálna intolerancia látky.
 3. Genitálna patológia.

Perorálna konzumácia sódy má nasledujúce kontraindikácie:

 1. Chronická gastritída.
 2. Porušenie kyslosti žalúdka.
 3. Peptický vred tráviacich orgánov.
 4. Alergická reakcia.

V žiadnom prípade by ste nemali používať sódu, ktorá už uplynula. Preto je dôležité byť si istý jeho sviežosťou. Je tiež dôležité venovať pozornosť farbe a príchuti prášku. Ak je odtieň žltkastý a zápach nepríjemný, potom je použitie výrobku zakázané.

penis po použití sódy bikarbóny

U niektorých mužov je penis v vzpriamenom stave menší ako 10 cm, pri takomto patologickom stave použitie sódy nebude mať žiadny výsledok.

Negatívny vplyv na telo

Sóda bikarbóna je prírodný produkt, takže jej použitie je prakticky neškodné. Nemali by ste sa však nechať uniesť použitím uhľovodíkov. V opačnom prípade môže sóda poškodiť telo.

Ak sa výrobok používa často vo veľkých dávkach, môže spôsobiť poškodenie sliznice gastrointestinálneho traktu. To môže zase vyvolať výskyt vredov na vnútornom povrchu orgánov.

Pri zmiešaní sódy s vodou vzniká oxid uhličitý. Výsledkom je, že užívanie roztoku sódy môže viesť k nadmernej tvorbe plynov a nadúvaniu.

Ako sóda predlžuje penis

Profesor I. P. Neumyvakin po prvýkrát hovoril o výhodách sódy bikarbóny pre mužské telo. Skúmal vlastnosti hydrogenuhličitanu sodného pri liečbe tráviaceho traktu a všimol si, že pravidelný príjem vodného roztoku s čajovou lyžičkou tohto jemne kryštalického prášku pozitívne vplýva nielen na gastrointestinálny trakt, ale aj na reprodukčný systém.

U pacientov, ktorí podstúpili terapiu sódou, boli zaznamenané nasledujúce zmeny:

 • erekcia sa posilnila;
 • príznaky impotencie sa oslabili;
 • krvný obeh v panvových orgánoch sa normalizoval;
 • biosyntéza mužských pohlavných hormónov sa vrátila do normálu.

Zároveň sa predĺžil penis mužov v štúdii. Dôvod na zväčšenie penisu spočíva v tom, že sóda čistí cievy a celé telo od toxínov a jedov. Po prijatí roztoku s jeho obsahom sa normalizuje práca všetkých životne dôležitých systémov, zvyšuje sa tok krvnej tekutiny do penisu. Pod vplyvom veľkého objemu krvi sú komory kavernóznych tkanív natiahnuté. Sóda bikarbóna teda zvyšuje veľkosť penisu a jeho priemer.

výsledky zväčšenia sódy penisu

Niektorí lekári pôvodne pochybovali o účinnosti sódy bikarbóny v súvislosti so zväčšením penisu. Po niekoľkých rokoch, po prečítaní konečných výsledkov výskumu, však uznali, že to skutočne pomáha. Od tej doby sa uhličitan sodný dostal na zoznam najlepších samoobslužných predlžovačov penisu.

Recepty uhličitanu sodného na zväčšenie penisu

Keď sa ľudia v ľudovom liečiteľstve dozvedeli, že sóda skutočne podporuje rast mužskej dôstojnosti, začali vymýšľať rôzne recepty s jej obsahom. Ďalej sú uvedené najefektívnejšie produkty uhličitanu sodného, ktoré vám umožňujú predĺžiť penis o 2 - 4 centimetre bez použitia piluliek a iných pomocných liekov.

Drhnite sa na penis

Predtým si muži vtierali sódu do pokožky penisu sucho, bez použitia akýchkoľvek ďalších prísad. Tento postup tiež pomáha dosiahnuť výsledok, má však nevýhody:

 • podráždenie epidermy;
 • bolesť počas pohlavného styku;
 • malé bodové rany;
 • svrbenie a pálenie.

Je to spôsobené tým, že suché kryštály škriabu chúlostivé tkanivá. Preto musíte venovať trochu času príprave kroviny, ktorá jemne ovplyvní pokožku penisu a nepoškodí ju.

peeling so sódou bikarbónou na zväčšenie penisu

Náprava je pripravená nasledovne:

 1. 2 čajové lyžičky olivového oleja sa zmiešajú s čajovou lyžičkou sódy bikarbóny;
 2. Ak je kaša tekutá, pridá sa k nej trochu múky;
 3. Zmes sa spojí s pár kvapkami ženšenového éterického oleja a umiestni sa do chladničky.

Po 40 minútach sa peeling vyberie a vo vodnom kúpeli sa zahreje na teplotu tela. Potom sa produkt aplikuje na umytý penis a dôkladne sa trení masážnymi pohybmi. Potom musíte počkať, kým sa krík nevyschne a nevytvorí kôrku. Potom sa zmyje teplou vodou.

Postup aplikácie zmesi sódy na falus sa opakuje každý deň po dobu jedného mesiaca. Na konci tejto doby sa stav reprodukčných orgánov zlepší a penis sa predĺži až o 3 centimetre.

Komprimuje

Na prípravu obkladov budete potrebovať:

 • sóda - 1 čajová lyžička;
 • teplá voda v pohári;
 • éterický olej (akýkoľvek, voliteľný);
 • obväz alebo sterilná gáza.

Do pohára pridajte dve kvapky éterického oleja a sódu bikarbónu. Toto všetko sa mieša. V hotovom roztoku sa navlhčí gáza alebo obväz a navíja sa okolo penisu. Je dôležité, aby bola voda teplá. Na intímnu oblasť by sa nemali nanášať studené obklady.

Akcia sa musí konať dvakrát denne. Trvanie - od 1 mesiaca do 40 dní. Po úplnom vychladnutí penisu je potrebné ho z penisu odstrániť. Po ukončení procedúry sa penis opláchne a utrie do sucha.

Výsledok použitia tohto receptu je rovnaký ako výsledok použitia drhnutia. Ale ak chce človek dosiahnuť väčší účinok zo sódových obkladov, môže ich striedať alebo kombinovať s inými metódami zväčšenia penisu. Môže to byť masáž, vákuové pumpy alebo predlžovače, ako aj užívanie doplnkov výživy pre zdravie mužov.

Kúpele

Sódové kúpele sa stali alternatívou k obkladom. Budú vyžadovať hlboké sklo, litrovú nádobu alebo rezanú plastovú fľašu. Polievková lyžica uhličitanu sodného sa naleje do ktorejkoľvek z navrhovaných nádob a naleje sa bylinný odvar. Je žiaduce pripraviť ho z takých rastlín, ako sú:

Môžete tiež použiť petržlen, ženšen alebo kôpor. Všetky tieto rastliny majú priaznivý vplyv na reprodukčný systém, zvyšujú potenciu a podporujú rast kavernóznych tkanív. Ich kombinácia so sódou bude mať na telo muža dvojitý účinok - predĺži penis o 3-4 centimetre a zlepší fungovanie panvových orgánov.

2 čajové lyžičky sódy bikarbóny sa nalejú do nádoby s teplým vývarom. Kvapalina sa mieša, kým sa uhličitan sodný úplne nerozpustí. Ďalej sa penis ponorí do nej. Postup sa zastaví, keď sa vývar začne ochladzovať.

Procedúra sa vykonáva rovnakým spôsobom ako použitie obkladov - raz denne po dobu jedného mesiaca alebo viac.

Odporúčania

Kúpele sú nekomplikovaným spôsobom predĺženia penisu, ale tak, aby sa po nich muž nestretol s problémami, musíte dodržiavať nasledujúce odporúčania:

 • Pred ponorením penisu do vývaru sa uistite, že nie je horúci. Aby ste to dosiahli, musíte kvapnúť trochu tekutiny na chrbát ruky. Ak nehorí, potom je všetko v poriadku;
 • Ak používate odrezanú fľašu ako nádobu na kúpeľ, dôkladne ju umyte a odrezanú hranu vypálte zapaľovačom. Tým sa zabráni porezaniu na jemnej pokožke penisu a vstupu infekcie do močovej trubice;
 • Pri výbere bylín na odvar musíte brať do úvahy pravdepodobnosť alergie na akúkoľvek rastlinu;
 • Kúpeľ by sa nemal robiť príliš často. Je potrebné prísne dodržiavať uvedenú schému.

Roztok sódy vo vnútri

Kvapalina s prídavkom sódy nepomáha predĺžiť penis, ale čistí telo zvnútra, čo pomáha obnoviť fungovanie tráviaceho traktu a cievneho systému. To všetko pozitívne vplýva na stav kavernóznych tkanív, svalov a centrálneho nervového systému.

perorálny roztok sódy na zväčšenie penisu

Roztoky sódy na orálne podanie sú doplnkom k vyššie uvedeným metódam zväčšenia falusu. Preto je na mužovi, aby sa rozhodol, či ich vypije alebo nie.

Príprava roztoku sódy je jednoduchá. Čajovú lyžičku uhličitanu sodného stačí rozmiešať v 250 ml teplej vody. Kvapalina sa pije jedným dúškom, najlepšie nalačno. Týmto spôsobom musíte telo očistiť od toxínov každé tri dni, nie častejšie.

Kontraindikácia na zväčšenie penisu sódou

Sóda bikarbóna je kyslá soľ, ale po zmiešaní s tekutinou sa zmení na zásaditú. Za určitých podmienok môže táto látka poškodiť žalúdok a pokožku, preto skôr, ako začnete s používaním uhličitanu sodného na predĺženie falusu, mali by ste sa oboznámiť s kontraindikáciami jeho použitia:

 • alergia na sódu bikarbónu;
 • prítomnosť rán, odrenín alebo škrabancov v intímnej oblasti;
 • infekčné a vírusové ochorenia urogenitálneho systému (použitie po konzultácii s lekárom);
 • cukrovka;
 • črevný alebo žalúdočný vred;
 • gastritída a akékoľvek iné patológie spojené s porušením acidobázického prostredia.

Pri zneužívaní sódy, obkladov alebo kúpeľov bude mať človek:

 • suchá koža;
 • začervenanie penisu;
 • opuch v intímnej oblasti.

Toto sú vedľajšie reakcie tela na prekročenie dávky hydrogenuhličitanu sodného. Nevyžadujú urgentnú starostlivosť a zmiznú samy od seba, keď prestanete používať sódu bikarbónu.

Funguje táto metóda?

človek používa sódu na zväčšenie veľkosti penisu

Je pravda, že sóda zväčšuje penis? Prekvapivo je to pravda. Tou látkou je hydrogenuhličitan sodný, ktorý zriedi krv. Tento jav je dobrým pomocníkom počas gymnastiky na zväčšenie penisu.

Kvapalná krv sa distribuuje v dostatočnom množstve do orgánov močovej a pohlavnej sústavy. V tomto prípade látka neumožňuje tvorbu nebezpečných krvných zrazenín - jednu z komplikácií, ku ktorým dochádza pri cvičení.

Je celkom možné zväčšiť penis sódou, bude však od vás vyžadované, aby ste tento výrobok používali správne, pravidelne ho používali a dodržiavali bezpečnostné opatrenia. Táto metóda je navyše pozoruhodná svojou nízkou cenou a dostupnosťou, pretože výrobky je možné zakúpiť v akomkoľvek obchode.

Výhody sódy bikarbóny

prospešné vlastnosti sódy bikarbóny

Ďalej uvádzame hlavné výhody sódy bikarbóny:

 • Lokálne podráždenie pokožky, ktoré vedie k zvýšenému prekrveniu a v dôsledku toho k dočasnému opuchu penisu.
 • Vďaka miestnemu účinku sa zlepšuje erekcia penisu, čo je dôležité pre tých, ktorí majú menšie problémy s potenciou.
 • Zaujímavý fakt: niektorí odborníci tvrdia, že mierne podráždenie penisu je vynikajúcou prevenciou chorôb v panvovej oblasti.
 • Rýchly nástup výsledkov. Toto je vhodná voľba, ak sa vaše rande uskutoční o pár hodín a máte v pláne zväčšiť si penis a príjemne prekvapiť svojho partnera.
 • Môžete si skutočne zväčšiť penis sódou a zároveň sa uchýliť k užívaniu nie veľmi užitočných piluliek a radikálnej operácii. Sóda pôsobí lokálne na telo, takže nepoškodzuje pečeň a iné orgány.
 • Cenovo dostupná cena je ďalšou výhodou sódy bikarbóny, ktorá pomáha zväčšiť váš penis. Kúpiť si ho môže každý človek bez ohľadu na jeho finančné možnosti.

Príprava na postup zväčšenia

kontrastná sprcha pred použitím sódy bikarbóny

Než začnete zväčšovať svoj penis, mali by ste sa predbežne pripraviť.

Nižšie uvádzame základné tipy:

 • Kúpte si sódu bikarbónu. Odporúča sa nešetriť peniazmi a zvoliť najdrahšiu možnosť bez nečistôt.
 • Pred nanesením sódy bikarbóny na také jemné miesto, aby ste si zväčšili penis, nie ste alergickí. Za týmto účelom navlhčite oblasť na lakte vodou a naneste na ňu malé množstvo sódy bikarbóny. Po hodine môžete skontrolovať epidermis: ak nie je začervenanie, svrbenie a podráždenie, môžete bezpečne začať experiment.
 • Vaše pohlavné orgány by mali byť pripravené na liečivé zväčšenie, čo znamená, že sa odporúča, aby ste ich naparovali v teplej vode. Urobte to pomocou kompresie z látky alebo len v sprche.
 • Pripravte si ďalšie komponenty na masáž zväčšenia (ak sú požadované pri zvolenej metóde zväčšenia penisu).
 • Ak chcete zväčšenie zväčšiť čo najviac, zásobte sa suchými a mokrými hygienickými vložkami, aby ste rýchlo odstránili prebytočnú sódu.

Dosahujeme maximálne výsledky

Jednoduchý recept na zväčšenie penisu pomocou sódy prispieva k dobrým zmenám v parametroch pohlavného orgánu. Pri pravidelnom používaní si muži všimnú, že sa penis predlžuje a zahusťuje v obvode o 2 - 3 cm. Táto metóda nedáva dlhodobý výsledok, ale ak sa každý deň kúpete alebo drhnete pokožku po dobu 1 mesiaca, potom bude falus vizuálne vypadať. nárast, je to zvlášť viditeľné v vzpriamenom stave. Hlavné je dať si pauzu. Striedame mesiac vyučovania s 1-2 týždňovou prestávkou.

žena meria veľkosť penisu po použití sódy bikarbóny

Veľké množstvo hydrogenuhličitanu sodného pokožku vysušuje. Aby ste tomu zabránili, dobre odstráňte zvyšky a zakaždým po ukončení procedúry navlhčite penis dobrým krémom. Maximálny účinok použitia prášku sódy sa dá dosiahnuť iba kombináciou s inými metódami. Napríklad po kúpeli môžete vykonávať špeciálne cvičenia alebo použiť vákuovú pumpu, predlžovač. To nielenže skonsoliduje výsledok, ale aj ho výrazne zlepší.

Bezpečnostné opatrenia pri používaní sódy bikarbóny

Ako si zväčšiť penis sódou bikarbónou? Konajte nielen pravidelne, ale aj opatrne! V takom prípade dosiahnete požadovanú veľkosť a vyhnete sa komplikáciám.

sóda a med na zväčšenie penisu

Ďalej sú uvedené odporúčania, ktoré musí dodržiavať každý zástupca silnejšieho pohlavia, ktorý sa rozhodne pre takýto experiment:

 • Zmysel pre pomer je predovšetkým. Nepoužívajte nadmerne jedlú sódu na pečenie a vtierajte si ju niekoľkokrát denne, inak by ste dostali začervenanie a silné popáleniny.
 • Ak máte alergickú reakciu na túto alebo na ktorúkoľvek inú zložku, buďte zvlášť opatrní a naneste produkt najskôr na malú oblasť pokožky.
 • Neaplikujte sódu bikarbónu na poškodenú pokožku, ktorá je poškriabaná, odretá alebo podráždená. V opačnom prípade sa poškodenie penisu zhorší a budete potrebovať pomoc lekára.
 • Nestierajte sódu zväčšenia príliš agresívne, snažte sa nedotýkať sa hlavy a sliznice penisu.
 • Nepoužívajte exspirovaný produkt. Okrem toho, že je zbytočný, môže spôsobiť nežiaduce epidermálne reakcie a alergie. Nepoužívajte výrobok s podozrivou farbou a nepríjemným zápachom.
 • Ak máte patologické vrodené deformity penisu, sú také techniky zakázané.
 • Predtým, ako sa dostanete do praxe, osvojte si teóriu. K tomu vám pomôžu videomateriály, v ktorých sú podrobne uvedené proporcie, čas postupu a ďalšie nuansy.

Vedľajšie účinky

Medzi najčastejšie vedľajšie účinky patria:

 • Alergické reakcie (v zriedkavých prípadoch, ak sa užívajú orálne, vyskytujú sa ťažké formy so silným edémom a respiračnou depresiou, v takom prípade okamžite vyhľadajte lekársku pomoc).
 • Mierne začervenanie a opuch genitálií (je to úplne normálne a zmizne do pol hodiny).
 • Požitie - rozrušená stolica, pálenie záhy, plynatosť a roztiahnutie peritoneálnej oblasti.
 • Bolestivé pocity, popáleniny penisu (najčastejšie sliznice).
 • Erektilná dysfunkcia, problémy s potenciou.
 • problémy s potenciou v dôsledku používania sódy bikarbóny
 • Bolesť pri pohlavnom styku.
 • V zriedkavých prípadoch - vzhľad pavúčich žíl v slabinách.
 • V prípade poškodenia sa môže pripojiť sekundárna infekcia, ktorú sprevádzajú vyrážky, hnisavý výtok a nepríjemné pocity pri močení.

Názory špecialistov a mužov

Pokiaľ ide o metódu zväčšenia penisu pomocou sódy, možno nájsť pozitívne aj negatívne názory lekárov i samotných pacientov. Ale väčšina mužov stále zaznamenáva dobrý účinok z používania hydrogenuhličitanu sodného.

Podľa pacientov táto metóda zväčšenia pomáha predĺžiť mužskú dôstojnosť o 1 cm už mesiac po prvom použití. Názory lekárov sú rozdielne, niektoré sú kategoricky proti použitiu sódy, iné v tomto podporujú mužov. Ale všetci lekári a pacienti súhlasia s rovnakým názorom - koníček pre výrobok zo sódy je plný negatívnych zdravotných následkov.

Dlhodobo študujem metódu zväčšenia penisu sódou. Nie som horlivým odporcom tejto metódy. Produkt vám skutočne umožňuje normalizovať krvný obeh v panvovej oblasti, odstraňovať toxíny a zlepšovať metabolické procesy. Kavernózne telá penisu pod vplyvom sódy sú lepšie naplnené krvou a časom sa natiahnu.

Ale neodporúčam používať techniku ako hlavný spôsob zväčšenia penisu. Musí sa kombinovať s inými možnosťami terapie. Odporúčam svojim pacientom uprednostniť predĺženie penisu pomocou rôznych prístrojov a doplnkov výživy.

Zväčšenie penisu so sódou bikarbónou mi spočiatku pripadalo ako pochybný spôsob. Ale vo vojne sú všetky prostriedky dobré, tak som sa rozhodol vyskúšať. Z tohto dôvodu som si vybral externú metódu používania hydrogenuhličitanu sodného: masáže, pleťové vody, obklady. Od prvého použitia uplynul mesiac a prvé vylepšenia sú už badateľné, penis sa predĺžil o 1 cm. V rovnakom duchu budem pokračovať.

Metóda zväčšenia penisu sódou je účinná metóda, vyžaduje si však pri aplikácii osobitnú starostlivosť. Ak budú postupy vykonané správne, výsledok na seba nenechá dlho čakať.

Krátky penis je zdrojom komplexov, kvôli tomu sa rozpadajú vzťahy medzi partnermi, človek zažíva neustále psychické nepohodlie. Aby si získal uznanie od žien a zbavil sa nespokojnosti s veľkosťou penisu, je človek pripravený na čokoľvek, až po experimenty doma.

Tradičná medicína ponúka rôzne riešenia problému, jedným z nich je použitie bežnej sódy bikarbóny. Táto možnosť je relatívne nová, ale už získala pozitívne recenzie od mužov a lekárov. Mnoho z nich je však stále skeptických, pretože neveria, že uhličitan sodný môže mať vplyv na veľkosť penisu. Pacienti sa preto čoraz viac obracajú na lekárov s otázkou, či je skutočne možné zväčšiť penis pomocou sódy, alebo je to všetko podvod.