Efektívne spôsoby zväčšenia penisu ľudovými prostriedkami

ženu prekvapila zväčšená veľkosť penisu muža

Takmer každý muž nie je spokojný s veľkosťou svojho penisu. Priemerná a normálna veľkosť penisu v excitovanom stave je od 8 do 16 cm Aj pri týchto ukazovateľoch sú niektorí muži zložití, stiahnutí a odmietajú mať sexuálne vzťahy. Až donedávna bolo možné zväčšiť penis iba pomocou chirurgického zákroku. Teraz sú k dispozícii ďalšie metódy - pomocou masti a gélov, špeciálnych prístrojov. Operácia je nebezpečná, krémy a gély nemusia mať požadovaný účinok alebo môžu byť zdraviu škodlivé - čo by si mal zvoliť človek, ktorý si chce doma zväčšiť penis? Existuje niekoľko zaujímavých ľudových techník, pomocou ktorých dosiahnete zväčšenie penisu bez poškodenia tela.

Ľudové recepty

Ak je otázka akútna - ako zväčšiť penis doma bez liekov, potom môžete vyskúšať niekoľko zaujímavých ľudových spôsobov. Neexperimentujte s netestovanými metódami, buďte opatrní!

Medzi ľudové metódy patria rôzne bylinné infúzie a obklady, cvičenia. Môže pomôcť zväčšiť penis o niekoľko centimetrov, tu je však dôležitá pravidelnosť a vytrvalosť. Nečakajte od takýchto postupov rozprávkové výsledky - v žiadnom prípade si nebudete môcť zväčšiť penis o viac ako 1 - 2 cm!

Existujú aj konkrétne techniky cvičenia, ktoré môžu pomôcť problém vyriešiť. Cviky musia byť vykonávané správne a pravidelne, nevynechajte ani deň. Mnoho ľudí odporúča takú metódu, ako je zavesenie bremena na genitálie. Možno je to efektívna technika, ale zďaleka nie bezpečná. Môžete pozastaviť zaťaženie, ale s mimoriadnou opatrnosťou - po predchádzajúcom štúdiu všetkých jemností, nuancií a nebezpečenstiev metódy.

masť na zväčšenie penisu

Výhody a nevýhody ľudových receptov

Ak vás zaujíma, ako zväčšiť penis ľudovými prostriedkami, potom je potrebné pred experimentovaním preštudovať všetky výhody a nevýhody týchto postupov. Najskôr stojí za zmienku, že účinnosť ľudových metód nebola preukázaná. Verte im alebo nie - každý sa rozhodne sám. Nezabudnite tiež, že niektoré metódy môžu byť nebezpečné, preto je najlepšie sa pred použitím tohto alebo toho receptu poradiť so svojím lekárom.

Ďalšou nevýhodou je, že výsledky nie sú okamžite viditeľné. Nárast veľkosti je možné zaznamenať až po niekoľkých mesiacoch alebo dokonca rokoch. Pravidelnosť je ďalšou dôležitou podmienkou pre dosiahnutie pozitívneho výsledku. Je potrebné preukázať vytrvalosť a trpezlivosť a až potom je možné zaznamenať pozitívnu dynamiku.

Ak hovoríme o výhodách, existuje niekoľko:

 • prístupnosť - všetky ľudové metódy a recepty sú k dispozícii každému mužovi;
 • správne použitie týchto techník pomôže nielen zväčšiť penis, ale aj zlepšiť zdravie;
 • nie je potrebné uchýliť sa k chirurgickému zákroku, ktorý môže byť nebezpečný a veľmi drahý.

Ak existujú problémy s pohlavným orgánom a máte záujem o otázku, ako zväčšiť penis bez masti a iných podobných prostriedkov, môžete si vybrať niekoľko ľudových receptov a vyskúšať ich. Pamätajte na zmysel proporcie a riaďte sa bezpečnostnými odporúčaniami!

Najlacnejšie ľudové lieky na zväčšenie penisu

Tradičné metódy zväčšenia penisu sú rozmanité - sú to bylinné infúzie, pleťové vody, lacné a cenovo dostupné lekárenské výrobky, cvičenia, manuálna terapia. Nie je možné vymenovať všetky ľudové lieky, stojí za to zdôrazniť iba niektoré - najdostupnejšie, osvedčené a účinné.

Prášok na pečenie

Ak vás zaujíma, ako si zväčšiť penis bez krémov a mastí, musíte sa najskôr uistiť, že nemáte chronické ochorenia močovej a pohlavnej sústavy. Ak existujú patológie, potom použitie ľudových metód môže nielen neposkytnúť pozitívne výsledky, ale aj poškodiť telo.

Sóda bikarbóna - recepty s touto ingredienciou sú celkom populárne. Je možné zväčšiť penis sódou bikarbónou, ale bude to chvíľu trvať. Sóda bikarbóna zriedi krv a môže preniknúť hlboko do kavernóznych tkanív pohlavného orgánu. Na tom je založená účinnosť sódy. Je dôležité si uvedomiť! Odporúča sa používať sódu bikarbónu nie ako hlavnú, ale ako ďalší prostriedok na zväčšenie veľkosti.

Sóda bikarbóna na zväčšenie veľkosti orgánu sa môže použiť na prípravu masti a pleťových vody, infúzií na orálne podanie. Najbežnejšie možnosti sú:

 1. kúpele- najjednoduchší, ale najefektívnejší spôsob. Potrebujete 100 g prášku na liter vody. Pred cvičením na zväčšenie penisu by sa mali vykúpať. Metóda je bezpečná a neškodná;
 2. obklady- zriedte sódu (dve polievkové lyžice) v pohári teplej vody a na mesiac si pripravte pleťové vody na penise. Čím dlhšie pleťové vody robíte, tým je pravdepodobnejšie, že dosiahnete dobré výsledky;
 3. masť- do sódy sa pridá malé množstvo vody na vytvorenie krémovej zmesi. Masť sa vtiera do orgánu trikrát denne, ak je to žiaduce, môže sa k takejto masti pridať prírodný med. Sódová masť sa má vtierať do penisu jemnými masážnymi pohybmi.

Môžete tiež použiť roztoky sódy na perorálne podanie. Toto riešenie sa má užiť pred jedlom dvakrát denne. Recept je jednoduchý - štvrť čajovej lyžičky prášku v pohári vody. Postupne by sa malo zvyšovať množstvo sódy - až na polievkovú lyžicu naraz.

Dôležité!Ak na zväčšenie penisu používate sódu bikarbónu, nezabudnite na kontraindikácie a preventívne opatrenia. Pleťové vody a kúpele by sa nemali robiť, ak sú na tele rany a vyrážky. Nemôžete si vziať roztok sódy dovnútra pre choroby gastrointestinálneho traktu a individuálnu neznášanlivosť produktu.

sóda bikarbóna na zväčšenie penisu

Petrolatum

Ďalším dostupným prostriedkom je vazelína. Toto je dosť riskantná a nebezpečná metóda, ktorej podstatou je vstrekovanie vazelíny do penisu. Na manipuláciu potrebujete vazelínový olej a injekčnú striekačku. Niekoľko kociek produktu sa vstrekuje do genitálií injekciou.

Dôležité!Tento postup je nebezpečný a môže viesť k rakovine. Preto, ak si vážite svoje zdravie, vylúčte túto techniku kategoricky!

Gymnastika

Ak máte záujem o zväčšenie penisu bez mastí, potom je cenovo najdostupnejšia a najbezpečnejšia možnosť gymnastika. Existuje niekoľko sérií cvikov, niektoré sú zamerané na zväčšenie hrúbky, iné sú zamerané na zmenu dĺžky orgánu. Tieto cviky musíte robiť pravidelne a niekoľkokrát denne. Počas niekoľkých mesiacov môžete dosiahnuť pozitívne výsledky a zväčšiť veľkosť orgánu.

Gymnastické cvičenia sa vykonávajú rukami, penis by mal byť v mierne vzpriamenom stave. Pred cvičením je potrebné orgán namazať. Nevykonávajte pohyby, ktoré môžu byť bolestivé.

Najjednoduchšie a najefektívnejšie cvičenia:

 • hnetenie hlavy penisu palcami (5 minút);
 • natiahnutie penisu do ohanbia (15 sekúnd), niekoľko prístupov, zakaždým by sa malo množstvo zvýšiť;
 • natiahnutie penisu smerom k zadku;
 • hojdať penis zo strany na stranu;
 • synchrónne pohyby od spodnej časti penisu po hlavu.

Pozastavenie nákladu

Je tiež možné zväčšiť penis bez mastí pomocou záťaže zavesenej na pohlavnom orgáne. Metóda je nebezpečná a veľmi extrémna. Zaťaženie je fixované na penise a je vytiahnuté. Je potrebné začať s hmotnosťou 100 gramov, postupne ju privádzať na kilogram. Je potrebné niesť bremeno niekoľko hodín denne, a to si vyžaduje voľný čas, takže metóda nie je vhodná pre každého. Navyše je to nebezpečné, pretože nesprávne upevnenie bremena môže viesť k zraneniam.

natiahnutie pásu na zväčšenie penisu

Bylinná terapia

Používanie bylinných infúzií ako krémov, obkladov a na perorálne podávanie je bezpečná a účinná technika. Existuje veľa bylín a infúzií, ktoré majú priaznivý vplyv na zdravie mužov a môžu nielen zväčšiť penis o niekoľko centimetrov, ale aj zlepšiť zdravie mužov.

Gingko Biloba

Gingko Biloba je užitočná rastlina, ktorá sa už dlho používa v kozmeteológii. Nálev z listov ginka by sa mal vtierať do penisu raz alebo dvakrát denne jemnými masážnymi pohybmi. Infúziu je možné zakúpiť v lekárni alebo pripraviť sami. Táto tinktúra zlepšuje krvný obeh, má priaznivý vplyv na sexuálne funkcie a zlepšuje erekciu.

Ženšeň

Ženšenová tinktúra sa vtiera aj do penisu. Môžete si vyrobiť pleťové vody a obklady. Tinktura je vyrobená z koreňa tejto rastliny a pri pravidelnom používaní môže zväčšiť veľkosť orgánu o niekoľko centimetrov. Je vyrobený z alkoholu a je možné ho kúpiť v lekárni.

Tymián

Táto bylina je už dlho známa pre svoje prospešné vlastnosti. Odvar z tymianu sa užíva orálne niekoľkokrát denne. Recept - 200 gramov bylín musí byť nalievané pohárom vriacej vody a trvať na tmavom mieste. Tento bylinkový čaj zlepšuje pohodu a zlepšuje sexuálnu výkonnosť. Kompresie a pleťové vody z odvaru z tymianu môžu pri pravidelnom používaní zväčšiť penis, ale to bude trvať dlhšie ako jeden mesiac. Okrem toho môžete tiež pravidelne piť zázvorový čaj s medom.

Cesnak

Cesnaková tinktúra

Ak potrebujete zväčšenie penisu bez krémov, vyskúšajte cesnakovú tinktúru. Najemno nasekanú zeleninu zalejte alkoholom a nechajte niekoľko dní lúhovať na tmavom mieste. Malo by sa užiť 20 kvapiek pred jedlom dvakrát denne.

Palina a pľúcnik

Pľúcnik a palina sú ľahko dostupné byliny, ktoré sa už dlho používajú v tradičnej medicíne. Byliny sú napustené alkoholom, hotové výrobky je možné kúpiť aj v lekárni. Mala by sa brať podľa pokynov na obale.

Krém na pijavice

Krém na pijavice zlepšuje krvný obeh a nasýti penis prospešnými látkami, ktoré prispievajú k jeho zväčšeniu. Krém dobre pôsobí na pokožku, zvyšuje potenciu a dokonca pomáha v boji proti erektilnej dysfunkcii. Takýto prostriedok u nás zatiaľ nie je veľmi populárny a nie je také ľahké ho nájsť, ale je to účinný krém, ktorého pozitívny účinok už ocenilo veľa mužov.

Čo si vybrať?

Pred použitím akéhokoľvek predpisu alebo akejkoľvek techniky sa poraďte so svojím lekárom. Nepoužívajte techniky, ktoré môžu spôsobiť zranenie, nevyskúšané recepty. V najlepšom prípade to jednoducho neprinesie žiadne výsledky, v horšom prípade to poškodí zdravie a reprodukčný orgán.