Ako sóda bikarbóna pomáha zvýšiť dôstojnosť u mužov?

jedlá sóda na zväčšenie penisu

Mnoho mužov kategoricky nie je spokojných s veľkosťou svojho penisu, a preto hľadajú rôzne spôsoby, ako ho zväčšiť. Na nete môžete nájsť obrovské množstvo techník a receptov s rôznymi prísadami, ktoré sľubujú zvýšenie falusu.

Mnohé z nich sú jednoducho zbytočné a niektoré môžu dokonca spôsobiť nenapraviteľné škody. Preto by ste takýmto informáciám nemali bezpodmienečne dôverovať, musíte si ich dôkladne skontrolovať a poradiť sa so svojím lekárom.

Na internete často nájdete informácie, že pomocou sódy môžete zvýšiť telo. Je to naozaj tak a pomáha sóda zväčšiť falus aj o pár centimetrov?

Funguje metóda?

Zväčšenie penisu pomocou sódy je bežnou metódou. Na internete nájdete veľa receptov a metód, prečítajte si recenzie mužov - ale stojí za to tomu všetkému dôverovať? Najprv je potrebné pochopiť, ako sóda ovplyvňuje telo.

Okamžite treba povedať, že účinok sódy na rast buniek nebol žiadnym spôsobom študovaný, preto je jednoducho nemožné so 100% istotou povedať, že táto látka je schopná niekoľkokrát zvýšiť dôstojnosť mužov.

Podľa internetu je sóda jedinečným liekom, ktorý dokáže vyliečiť takmer všetky choroby, vrátane jej použitia na zväčšenie veľkosti. V skutočnosti má sóda určité pozitívne vlastnosti, ale nijako neovplyvní rast falusu, jej účinok bude úplne iný.

Roztok sódy pomáha pri gastritíde, vyrovnáva sa so zápalom hrdla a používa sa na výplach úst. A čo veľkosť penisu?

Neexistuje žiadny spôsob, ako skutočne zvýšiť penis pomocou sódy bikarbóny - ani jedna metóda nájdená na internete alebo v akomkoľvek inom zdroji nebude fungovať. Soda jednoducho nie je schopná predĺžiť alebo zväčšiť priemer penisu.

Napriek tomu je táto látka pre mužské telo veľmi užitočná, musíte však vedieť, ako a kedy ju používať, v akých dávkach.

Soda vizuálne zväčšuje veľkosť vďaka tomu, že je schopná zvýšiť krvný obeh a dilatovať krvné cievy. Existujú aj recepty so sódou, ktoré pomôžu odstrániť toxíny z tela a vďaka tomu sa zvyšuje potencia. U oboch partnerov môžete nadobudnúť dojem, že táto pomôcka naozaj pomohla zväčšiť orgán o pár centimetrov, no efekt bude krátkodobý práve kvôli zbaveniu sa toxínov a zvýšeniu prietoku krvi.

Ak používate recepty so sódou spolu s inými metódami, ktoré tiež pomáhajú zlepšiť prietok krvi a majú priaznivý vplyv na zdravie mužov, potom v tomto prípade môžete skutočne dosiahnuť slušné výsledky.

Pokyny na priblíženie

Experimentovať so sódou v neobmedzenom množstve sa rozhodne neoplatí, no skúsiť to môžete. Soda zvyšuje potenciu u mužov, ak sa užíva perorálne. Roztok sódy je schopný odstraňovať toxické látky a priaznivo pôsobiť na zdravie mužov. Príprava roztoku je jednoduchá – potrebujete lyžicu čajovej sódy a pohár teplej vody.

Prášok rozpustite vo vode a vypite pohár denne po dobu 14 dní nalačno. Po takomto priebehu dochádza k zvýšeniu erekcie, zvyšuje sa trvanie pohlavného styku. Roztok by ste nemali piť dlhšie ako dva týždne, musíte si dať pauzu. V opačnom prípade môžete dostať tráviace ťažkosti alebo jednoducho spáliť gastrointestinálny trakt.

Ďalší recept na zväčšenie penisu pomocou sódy, ktorý je populárny na nete, ale je zbytočný, je potieranie sódovej pasty. Tento postup sa vykonáva ráno a večer. Najprv si musíte pripraviť samotné cestoviny – na to zmiešajte prášok a trochu vody, aby ste získali zmes podobnú konzistencii ako kyslá smotana. Na čistý pohlavný orgán sa nanesie pasta a jemnými pohybmi sa do nej vtiera. Postup sa musí vykonávať opatrne, aby nedošlo k poškodeniu jemnej pokožky penisu.

Tento kurz musí byť ukončený do jedného mesiaca. Je potrebné poznamenať, že masáž sódovou pastou zlepšuje krvný obeh a v dôsledku toho sa krvný obeh zvyšuje. Neodporúča sa robiť takúto masáž tým, ktorí sú alergickí na hydrogénuhličitan sodný, a to ani vtedy, ak sú na penise rany a kožné lézie.

Ak sa venujete špeciálnym cvičeniam na zväčšenie penisu a je ich tiež veľké množstvo, potom si v tomto prípade pred vyučovaním môžete urobiť kúpeľ so sódou. Takéto kúpele sú tiež účinné na zvýšenie predĺženého pohlavného styku, ale musia sa robiť bezprostredne pred sexom - asi pol hodiny. Príprava kúpeľa je tiež jednoduchá – na pohár teplej vody potrebujete lyžičku sódy, ktorá sa v tekutine poriadne rozmieša. Penis sa ponorí do roztoku a nechá sa 10 minút. Sóda ovplyvňuje potenciu a erekciu, dodáva falusu elasticitu.

sódový kúpeľ na zväčšenie penisu

Ďalšou metódou na zväčšenie penisu je obklad. Opäť si treba pripraviť roztok – lyžicu bikarbonátu v pohári vody. Obväz alebo gáza sa navlhčí roztokom a omotá sa okolo penisu po celej dĺžke vrátane hlavy. Takýto obklad sa uchováva 15 minút, muž by mal byť v tomto čase úplne uvoľnený.

Na zväčšenie penisu sa často používa sóda s medom. Môžete pripraviť zmes na perorálne podanie. Jedna časť sódy a tri časti medu sa odoberú, zmiešajú. Užívajte perorálne dvakrát až trikrát denne s jedlom. Takáto droga tiež zvyšuje potenciu, ale musí sa užívať pravidelne mesiac, ale s prestávkami - 7 dní od prijatia, rovnaké množstvo prestávky a potom opakovať.

Na rozšírenie krvných ciev penisu si môžete pripraviť masť, ktorú bude potrebné vtrieť do penisu. Na jeho prípravu potrebujete 2 polievkové lyžice medu a lyžicu hydrogénuhličitanu sodného.

Pridajte trochu vody, aby ste vytvorili pastu. Pri sprchovaní sa natierajte, väčšiu pozornosť treba venovať hlave penisu.
V nasledujúcom recepte sú ingrediencie dosť extrémne - hviezdička a sóda. Použitie takejto zmesi môže spôsobiť silné podráždenie a bolesť, preto to bezdôvodne neriskujte! Na prípravu masti potrebujete lyžicu sódy a trochu balzamu – veľkosť hlavičky zápalky.

Votrite sa pred sprchovaním. Po takejto masti je bezpodmienečne nutné penis dôkladne opláchnuť a v žiadnom prípade nemať hneď sex – doprajete tak svojmu partnerovi naozaj nezabudnuteľný zážitok v podobe pálenia a bolesti. Táto masť tiež pôsobí na zvýšenie krvného obehu a vazodilatáciu.

Preventívne opatrenia

Pred použitím akéhokoľvek predpisu je vhodné poradiť sa s lekárom, hoci žiadny odborník takéto metódy zväčšovania penisu neschváli. Neodporúča sa pre tínedžerov.

Starostlivo dodržujte dávkovanie, nepoužívajte veľa prášku naraz, ako na perorálne podanie, tak aj na prípravu mastí. Ak používate masť so sódou a inými zložkami, nepreháňajte to, nespôsobujte zranenie.

Po aplikácii obkladov, mastí je potrebné dôkladne opláchnuť orgán, aby nedošlo k podráždeniu.

Vedľajšie účinky

Ak hovoríme o vedľajších účinkoch, ktoré sa môžu vyskytnúť pri použití takýchto metód a receptov, môžu to byť alergické reakcie a podráždenia, mikrotraumy na penise. Pri neustálom požití koncentrovaného roztoku hydrogénuhličitanu sodného sa môžu vyskytnúť problémy s gastrointestinálnym traktom. Nenechajte sa príliš uniesť receptami na zvýšenie doma, sóda je stále chemikália.

Iné techniky

Paralelne s takýmito receptami môžete použiť iné metódy, ktoré, ak nezväčšia penis, budú mať priaznivý vplyv na mužskú potenciu. Medzi takéto metódy patrí použitie extendra alebo vákuovej pumpy, špeciálna masáž jelqing (masturbácia). Stojí za to venovať dostatočnú pozornosť výžive - výrobky pre zdravie mužov by mali byť čo najzdravšie, obsahovať všetky vitamíny a minerály.

Či je to pravda alebo nie – zväčšenie penisu sódou, je len na vás. Z vedeckého hľadiska neexistujú dôkazy o tom, že by sa týmto spôsobom dalo zväčšiť dĺžku a priemer penisu, ale sóda bikarbóna môže mať pozitívny vplyv na sexuálnu výkonnosť, ale iba ak sa používa správne a v odporúčaných množstvách.