Ako zvýšiť veľkosť penisu

Vývoj človeka, rovnako ako jeho národnosť, neovplyvňuje veľkosť penisu

V snahe zbaviť svet katastrof spojených so syndrómom malého penisu lekári vykonali množstvo štúdií a akademických prác. Zhromaždili dva tucty mužov z celého sveta, vrátane černochov, Ázijcov, a zmerali im penis. Výsledkom bolo, že dĺžka 90 % subjektov sa pohybovala v rozmedzí 12 – 16 cm, pričom šťastlivci s nástrojom väčším ako 20 cm tvorili 1 %.

Aby ste sa dostali do tohto percenta, musíte premýšľať o metódach na zväčšenie falusu. Prezradíme vám, ako uspieť na tejto náročnej ceste a dáme niekoľko skromných odporúčaní.


Je možné zmeniť parametre penisu

Člen je tenká vec. Jeho veľkosť nijako nekoreluje so všetkými ostatnými telesnými parametrami ako je veľkosť nosa, nôh, rúk, výška, hmotnosť.Nezáleží na národnosti, rase, ale dá sa úspešne zvýšiť. Funguje na to množstvo špeciálnych zariadení, techník, správna výživa a dodatočná podpora. Rast sa vyskytuje v dĺžke a obvode.

Ako prebieha proces korekcie orgánových tkanív

Cielený zásah na falus vedie k zvýšeniu hmotnosti penisu. Do procesu sa zapája hubovité tkanivo, škrupina (tunika) sa postupne naťahuje. V dôsledku toho sa mení na pekný, pre ženy veľmi atraktívny objekt.

Oprava je založená na:

  • cievne techniky- tréning vedie k opuchu trupu, vplyvu na cievy. Zaťaženia sa určujú na základe typu zariadenia, stanovených cieľov. Táto skupina zahŕňa jelq, čerpadlo, svorku;
  • techniky ťahania- dať predĺženie na dĺžku. Dosahuje sa to nosením ex, nosítka, ručným strečingom, zavesením;
  • pomocný účinok na organizmus- masáže, bylinky, vitamíny, gély, krémy, kúpele.

Spomeňme radikálny chirurgický spôsob. Volá sa ligamentotómia. Operáciu vykonáva každý so správnou úrovňou zdravia.

Ako sa správať doma

Zoznámte sa s osvedčenými postupmi, ktoré pomáhajú rastu. Práve tie vás po pár mesiacoch tréningu prinútia kričať od šťastia.

jelqing

technika na zväčšenie penisu jelqing doma

Toto je najlepšia manuálna technika. Jelq je suchý a mokrý, čo sa vyznačuje prítomnosťou mazania. Tréning napumpuje veľké množstvo krvi do trupu. Kontrolované poškodenie vedie k zväčšeniu hrúbky a dĺžky alebo k obom účinkom súčasne. Po pár mesiacoch cvičenia dosiahnete + 0, 5 cm na dĺžku, + 2-3 mm na obvod.

strečing

Manuálne naťahovanie umožní mužovi zväčšiť veľkosť penisu na dĺžku

Ďalší spôsob, ako to urobiť ručne. Je to výborný základ pre rast, príprava na naťahovanie svalov a väzov. Po manuálnom tréningu je ľahké priviesť penis k pokroku nárazovými záťažami. Hlavný nárast je po dĺžke. Existujú A, V, jednoduché, spätné úseky, BTS. Po šiestich mesiacoch cvičenia získate sebavedomé plus od 2 do 4 cm.

Aké pilulky použiť

Farmaceutika sa týka pomocných metód zvyšovania. Podpora dáva tón, rýchlo obnovuje telo, zvyšuje prietok krvi. V puberte pôsobia vážnejšie hormonálne činidlá.

Venujte pozornosť rastlinným prípravkom, ktoré zvyšujú libido, výdrž v koite, stupeň erekcie. Vďaka úplnému zásobovaniu krvou vizuálne zväčšujú penis.

Tabletky pomôžu v prípade rôznych erotických chuligánov. Hlavná vec je vziať pilulku včas.

Cvičenie a masáže doma

Masáž dokonale stimuluje krvný obeh. Malo by sa začať čo najskôr, kým sú tkanivá elastické a bunky falusu čo najpripravenejšie na regeneráciu.Set trvá približne 30 minút. Technika je priateľská k iným metódam ovplyvňovania.

Dodatočné cvičenia silne napínajú kavernózne telá, diagonálne vlákna tuniky. To poskytuje vysokú účinnosť. Dĺžka, hlava, obvod rastie. Venujte pozornosť technike lana, impulznému stláčaniu, Sponge Squeeze.

Bylinky, odvary a infúzie na ich základe

Liečivé bylinky zefektívnia tréningy na zväčšenie penisu

Byliny a drogy na nich založené pôsobia tým najprirodzenejším spôsobom. Vedia odstrániť príčiny impotencie, zlepšiť tréningový výkon, zvýšiť vytrvalosť. Ďalšia dôležitá vec jepôsobenie na metabolizmus a cholesterol. Je nevyhnutný pre správnu tvorbu testosterónu.. Najlepšie bylinky: epimedium, ženšen, Eurycoma longifolia.

Pomôžte sóde

Obyčajná sóda dokáže vybieliť veci, zuby, odstrániť škvrny a zväčšiť penis. Táto superschopnosť je založená na zlepšení krvného obehu. Na kúpeľ alebo masáž stačí prilákať biely prášok. Opatrenie je dočasné, ale pomôže v pikantnej chvíli.

Predlžovač alebo nosidlá

Naťahovač na domáce naťahovanie dĺžky penisu

Vákuové a mechanické extendery fungujú na princípe ťahania tyčí. Presne rovnako funguje kompresno-distrakční aparát pri naťahovaní zlomených končatín. Ak sú kavernózne telieska a tunica albuginea naťahované dlhší čas, stimuluje to rast tkanív.Prístroj noste 6-8 hodín denne.Po roku tréningu uvidíte nárast dĺžky o 30% oproti pôvodnej.

V podstate sa vyrábajú vákuové nosidlá. Jedná sa o silný pásový systém, ktorý musí byť omotaný okolo bokov pásom a upevňovať upevňovacie prvky na hlave. Stláčaním dĺžky opasku dosiahnete požadovanú napínaciu silu. Priamy analóg predlžovača dáva plus v dĺžke.

Skutočný vplyv čerpadla

Vákuová pumpa poskytne mužovi rast penisu do dĺžky a šírky

Čerpanie je najlepšia technika. Funguje ako prevencia preťaženia, erektilnej dysfunkcie. Banky s vodou a vzduchom zaťažujú obehový systém trupu. Strečing zahŕňa tuniku a hubovité telo. Výsledkom je neustály nárast na všetkých frontoch.

Pokiaľ ide o rast, vzorky vzduchu poskytujú maximálny výsledok. Nezabudnite si vybrať správnu veľkosť, inak budete musieť byť smutní zo sklamania.

Krémy, gély a spreje

Existujú spreje, ktoré zlepšujú prietok krvi v penise počas cvičenia

Toto je pomocný spôsob. Gély, spreje a krémy zlepšujú zásobovanie krvou, poskytujú úplné zahriatie, chránia cievy, kapiláry pred krvnými zrazeninami a zraneniami. Existujú lieky, ktoré urýchľujú hojenie rán, stimulujú metabolizmus, regeneráciu buniek. Toto všetko funguje, alebez tréningu takáto podpora nefunguje.

Najrýchlejší a najjednoduchší spôsob - trysky

Rôzne trysky pomôžu dočasne zväčšiť veľkosť penisu

Hračky - trysky poskytujú okamžitý nárast od 2 do 10 cm. Okrem toho dokonale zriedia obvyklý kruh roztomilých pocitov. Modely sú rôzne – realistické alebo fantazijné, so stimuláciou seba, partnera, s vibráciou alebo bez nej. Ide však o dočasné opatrenie, ktoré bude fungovať len počas sexu.

Recenzie mužov

Pozrite si recenzie šťastlivcov, ktorým sa podarilo prejsť touto očarujúcou cestou.

  • „V ranej mladosti som sa veľmi bál o svoju veľkosť, hanbil som sa ísť tam, kde by som mohol byť nahý. Na začiatku som skúšal špeciálne techniky jogy, wu-shu. Bezvýsledne. O rok neskôr som si kúpil ex. Kupodivu ma k tomu priviedol môj starý otec. V Sovietskom zväze stál pri zrode sexuológie a vážne, vedecky sa zaoberal touto problematikou.

    Po mesiaci nosenia proces poper. V treťom mesiaci som pridala pumpu, cvičenie a kúpila krém na zlepšenie krvného obehu. Na druhý deň som prekročil polročný míľnik. Výsledok: sebavedomý rast do dĺžky +4, 1 cm, rast do obvodu +1, 3 cm.

  • „Do 25 rokov som smutne pozeral na svojich 12 cm. Ako jubilejný hit som začal pracovať na výsledku. Začal som, samozrejme, s jelqom. Chlapci z fór pomohli zostaviť program pre mladého bojovníka. Po 6 týždňoch som začala pridávať strečing, vešiak.

    Pravidelne používam gély a krémy. Zatiaľ som pribral 2 cm za 4 mesiace budovania penisu. Neplánujem prestať, chcem vyrásť do 16 cm.

Záver

Varujeme vás, že neexistujú žiadne magické spôsoby, ako zvýšiť penis. Všetky techniky, simulátory vyžadujú tvrdú a systematickú prácu. Buďte trpezliví, začnite s programami pre začiatočníkov, postupne zvyšujte záťaž, budete rásť zo dňa na deň.