Ako zvýšiť objem člena. Iba skutočné a efektívne spôsoby

Veľký péro je výsledkom zahusťovacích techník

Mnoho mužov sa zaujíma o zväčšenie penisu.Prax potvrdzuje, že je to možnéa sú niektoré metódy, ktoré ani nevyžadujú, aby muž odišiel z domu a zaplatil za to.

Každý zo spôsobov zahusťovania je potrebné zvážiť podrobnejšie. Vzhľadom na ich výhody zvážte výhody a nevýhody jednej alebo druhej možnosti a urobte konečné rozhodnutie.Kedy to urobiť

Predtým, ako hovoríme o tom, ako zväčšiť priemer penisu, stojí za to špecifikovať indikácie pre takéto manipulácie.

 • Prvá indikácia- nedostatočný priemer, ktorý neumožňuje dosiahnuť rozkoš pri sexe a zasahovať do pohlavného styku.
 • Po druhé- emocionálna a psychická nespokojnosť s priemerom, ktorá spôsobovala izoláciu a problémy v sexuálnej sfére každodenného života.

Obe indikácie platia pre všetky varianty zhrubnutia penisu.

Hoci dôvod zmeny šírky penisu neobmedzuje spôsob dosiahnutia výsledku, existuje obmedzenie, ktoré operáciu rozhodne neumožní.
Toto obmedzenie je psychologické poradenstvo. Ak zdravotnícky pracovník poznamená, že problém je vo vnímaní detailov tela. Muž sa neuspokojí ani s výborným výsledkom, nejeden chirurg sa podujme na operáciu. ALEtakáto konzultácia je povinná.pred diskusiou o chirurgickom zákroku.

Ako zväčšiť priemer penisu: skutočné spôsoby

Žena bude ohromená veľkosťou vášho penisu

Uvádzame niekoľko možností na zväčšenie priemeru penisu:

 • Krémy - ako masti, gély a spreje, sú zastúpené prirodzenou sadou zložiek, najčastejšie sú to takmer priehľadné alebo belavé látky.
 • Masti sú bezfarebné alebo belavé prostriedky, ktoré sú zamerané nielen na zahustenie, ale aj na ďalšie účinky, ako je zvýšená citlivosť;
 • Gély sú priehľadné alebo mierne zakalené látky, väčšinou bez zápachu alebo s miernou arómou zložiek;
 • Spreje sú bezfarebné látky, väčšinou bez zápachu;
 • Cvičenia sa dajú ľahko robiť doma. Vykonávajú sa jednoducho, ručne;
 • Pumpy sú ľahko dostupným zariadením zakúpeným online aj v obchodoch s intímnym tovarom v meste;
 • Prílohy – rovnako ako lodičky sa dajú ľahko nájsť v sexshopoch. Na rozdiel od čerpadiel však nedávajú dlhodobý účinok, ale umožňujú iba zahustenie a predĺženie orgánu počas sexu;
 • Operácia je najosvedčenejšou metódou, ktorá si vyžaduje peniaze a vážnu morálnu prípravu.

Každá z týchto možností je výhodná svojím vlastným spôsobom.

Podstata metód a ich výhody

Krémy, masti a gély

Zahusťovanie penisu krémami, masťami, gélmi, sprejmi a tabletami je možné spojiť do jednej skupiny produktov aplikovaných povrchovo, teda na kožu. Všetky sú podmienečne rozdelené do troch skupín:

 • Krátkodobý, ich účinok sa pozoruje výlučne počas sexu a aplikujú sa iba pred začiatkom intimity;
 • Dlhé, ktoré poskytujú výsledky po značný čas, sa často používajú v kurzoch najmenej mesiac;
 • Pomocný, takéto látky umožňujú zosilniť účinok cvičení, čerpadiel alebo masáží a používajú sa len v kombinácii s takýmito metódami.

Princíp účinku takýchto liekov je úplne rovnakýzamerané na rozšírenie ciev penisu.Zvyšuje sa prietok krvi a rozširujú sa kavernózne telá. To dáva zahusťovací efekt.

Nespornou výhodou gélov, krémov, mastí, sprejov je, že sa nanášajú na pokožku a rýchlo sa vstrebávajú. Pri ich aplikácii nemusíte tráviť dlhé minúty trením.Na vonkajšej strane nezanechávajú žiadne stopy.

Cvičenia

Cvičenia sú rôznorodé a pre tých mužov, ktorí si zvolia túto odpoveď na otázku „ako zväčšiť objem penisu", sa otvára množstvo možností pre ďalšiu činnosť.

Napríklad existuje cvičenie v podstate podobné dojeniu (jelqing). Pre neho človek hľadápolovzpriamený stav penisua zovrie ho palcom a ukazovákom, uzavretým vo forme krúžku, okolo koreňa.

Technika Jelqing pomôže zväčšiť penis

Pomaly robí pohyb smerom k hlave, pričom postupne zvyšuje tlak prstov. Už v blízkosti hlavy sa mení ruka. Takétopostup je jednoduchý a netrvá dlhšie ako 10-15 minút.

Existuje ďalšie, nemenej jednoduché, cvičenie, ktoré trvá len 5 minút. Je zameraný na zhrubnutie hlavy a drieku penisu. Jednou rukou muž chytí penis pri koreni a palcom a ukazovákom, tiež zovretým do krúžku, ako pri prvom cviku, fixuje oblasť pod hlavou. Potom potiahne člen dole, doprava, doľava. Je dôležité, aby neboli žiadne bolestivé pocity.

Výhodou cvičenia je, že nevyžaduje žiadnu investíciu peňazí.A čas strávený ich realizáciou je dostatočne krátky a nebude robiť veľké problémy pri zostavovaní denného harmonogramu.

Použitie pumpy zaručuje zväčšenie veľkosti penisu

Čerpadlá

Pumpy sú pumpy, ktorých výsledok je dosiahnutý vytvorením podtlaku okolo penisu, ktorý zvyšuje prietok krvi do penisu a vyvoláva expanziu kavernóznych teliesok v dôsledku množstva krvných ciev.

Tieto zariadenia sa veľmi ľahko používajú. Pumpa sa nasadí na penis, zafixuje, potom sa do nej pomocou hrušky vstrekne podtlak. Zároveň vám manometer nedovolí nechať sa uniesť a spôsobiť bolesť, pretože s ním môžete ľahko sledovať úroveň požadovaného tlaku.

Výhodou čerpadiel je ich relatívne nízka cena a jednoduchosť použitia..


trysky

Trysky sú veľmi populárnou možnosťou pre tých, ktorí uvažujú o tom, ako naliehavo zväčšiť veľkosť penisu. Oni súpoužívané počas sexua dávajú len pocit zväčšeného objemu penisu, čo vám umožní mať živý pohlavný styk.

Nadstavec na kohútik pre zvýšenie veľkosti počas sexu

Navyše veľká variabilita materiálov, tvarov, farieb umožňuje dodať pohlavnému styku chuť a zlepšiť ho. Trysky sa zahusťujú alebo predlžujú. Pre začiatočníka bude užitočné zoznámiť sa s funkciami ich aplikácie.

Operácia na zväčšenie penisu zaručuje výsledky

Prevádzka

Prevádzka -najradikálnejšie, však jediná metóda, ktorá dáva presne taký výsledok, aký si muž naplánuje.

Možnosti chirurgického zákroku na zhrubnutie penisu:

 • Transplantácia svalového tkaniva, vykonávané so zberom materiálu z podpazušia alebo zo svalov tlače;
 • Lipofillingspočíva v presune tukového tkaniva pacienta z problémových oblastí pod kožou penisu;
 • Gélové implantáty, pomerne sľubná možnosť, pre ktorú sa používajú hypoalergénne materiály.

Nepochybnou výhodou operácie je, že okamžite poskytuje požadovaný výsledok bez cvičení, mastí, krémov a čerpadiel.

Čo si nakoniec vybrať

Možnosti zahustenia penisupestrá, muž má široký výber. Pri rozhodovaní sa môže riadiť svojimi finančnými možnosťami a rýchlosťou dosiahnutia výsledku.

Ak sa s rozhodnutím neponáhľate,môžete plne oceniť všetky pozitívne a negatívne stránkymetódy, ktoré zaujali viac ako iné.